VATANOĞLU ALANYA BİLİŞİM TARIM  İNŞ.TUR.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. CEO Özgür TUNA

Adım Özgür Tuna 40 yaşımdayım, Almanya da doğdum büyüdüm, 3 yıldır Alanya da yaşamaktayım, 2017 Aralık ayında Vatanoğlu Alanya şirketimizi kurduk, Şirketimizin faaliyetleri; Baharat üretimi ve Sebzelerin, meyvelerin katkısız, organik kurutulmasıdır. 2019 Ocak ayında da Helal Gıda, ISO Kalite Yönetim sistemleri  sertifikaları ile Gurme Market reyonların da satışa çıktık.
Ürünlerimizi üretirken; kaliteli, sürekli gelişen ve değişen global dünyaya ayak uyduran şirket anlayışıyla güvenilir olmayı benimseyerek; yaşam kalitesinin en büyük ölçütü olan ‘sağlıklı olma’ prensibini kabullendik. Dolayısıyla sağlıklı olma ilkesinin gerekliliklerini unutturmayacağız;
Düzenli Organik beslenme
Düzenli ve dengeli Spor yapma
Düzenli uyku
Bu 3 önemli ilkeyi doğru uyguladığımızda ciddi birçok hastalıklardan koruduğunu gösteren güçlü kanıtlar var. İşte biz de Vatanoğlu olarak her bir bireye, spora ve sporcuya yani sağlığını düşünen herkese destek olmak amacıyla ürettiğimiz ürünleri katkısız ve en doğal hali ile size ulaştırmayı hedefliyoruz. Sağlığınız sağlığımız kadar değerlidir.
ÜRÜNLERİMİZİ NASIL MI ÜRETİYORUZ?
En kaliteli taptaze meyveler Alanya lı üreticilerimizden tedarik ederek imalathanemiz de seçiliyor, su ile temizleniyor, dilimleniyor ve kapalı sistemde kurutuluyor, vakumla havası alınarak, mühürlenip paketleniyor. Bu kadar… Üretim sürecinde hiçbir katkı maddesi (koruyucu, ilaç, şeker vb.) kullanılmıyor.
NASIL TÜKETİLİR?
Spor öncesi ve sonrası, Diyet yapanlar ve Beslenme kontrolü yapanlar ara öğünlerde atıştırmalık olarak, Pastalarda ve tatlılarınızda biraz nemlendirerek, hatta küçük parçalar halinde çayları da yapılabilir.
PEKİ SAKLAMA KOŞULLARI?
Serin, güneş görmeyen kuru yerlerde paketin ağzı kapalı şekilde saklamanız yeterli.
DİĞERLERİNDEN FARKIMIZ NE?
Güneş altında kurutulmadığı için aflatoksin içermez. Nem yüzdesi çok düşük olduğundan dayanma süresi uzundur. Katkısızdır, sadece kurutulmuş meyvedir.
Evet sözün özü ana hedefimiz Ülkemizin ve bölgemizin parlayan yıldızı olmak, ülkemizde ‘’ALANYA’NIN ALTINLARI’’, Dünya da ‘’TÜRKİYE’NIN ALTINLARI’’ olarak anılmak.
Sevgi ve Saygılarımla…

Müşteri Yorumları